Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Правильна купівля рослини

Рослини краще купувати в теплу пору року, а не взимку. Якщо рослина витривала і не боїться морозів, то її можна придбати і взимку, але попередньо добре упакувавши, щоб її не продувало.

Ніколи не купуйте в холодну пору року рослини, виставлені на вулиці або "як зразок", вони можуть бути хворими.

При купівлі уважно огляньте рослину. Якщо ви помітите:

1). Ознаки шкідників або хвороби
2). В'янення або засихання рослини
3). Сильні пошкодження
4). Сильний ріст коренів через дренажний отвір

то краще утриматися від покупки. Якщо рослина в упаковці, то її треба оглянути і під нею.

Декоративноцвітущі рослини краще набувати під час цвітіння. Так ви будете знати, якого кольору в неї квіти. Якщо ви купите рослину з кількома розпустившими квітками і з великою кількістю нерозпустивших бутонів, то вона довше буде радувати вас своїм цвітінням.

При транспортуванні рослини, стежте за тим, щоб не поламати листя і стебла. Коли рослина буде вдома, то не бігайте і не шукайте для неї підходящого місця, а просто поставте її. Земля, в якій продають рослини - не годиться. Рослину терміново потрібно пересадити. Після пересадки дайте рослині відпочити і звикнути. На це буде потрібно 4-14 днів. Потім за нею треба доглядати, як звичайно.

Переглядів: (2814)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Arundinaria / Арундінарія

Сімейство: злакові (Gramineae, Poaceae)
Батьківщина: тропіки Східної Азії

Арундінарія або бамбук - рідкісна рослина в кімнатних композиціях, але в оранжереї або у великій кімнаті вона виглядає ефектно. У кімнатній культурі зазвичай вир Читати повністю

Розмноження повітряними відводами

Старі рослини занадто великі, або стали непривабливими і втратили декоративний вид, їх можна розмножити і омолодити повітряними відведеннями. Так розмножується монстера делікатесна, філодендрон, фікус каучуконосний, камелія японська, мирт. Досвідчені квітникарі часто віддають перевагу саме цьо Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів