Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Правильна купівля рослини

Рослини краще купувати в теплу пору року, а не взимку. Якщо рослина витривала і не боїться морозів, то її можна придбати і взимку, але попередньо добре упакувавши, щоб її не продувало.

Ніколи не купуйте в холодну пору року рослини, виставлені на вулиці або "як зразок", вони можуть бути хворими.

При купівлі уважно огляньте рослину. Якщо ви помітите:

1). Ознаки шкідників або хвороби
2). В'янення або засихання рослини
3). Сильні пошкодження
4). Сильний ріст коренів через дренажний отвір

то краще утриматися від покупки. Якщо рослина в упаковці, то її треба оглянути і під нею.

Декоративноцвітущі рослини краще набувати під час цвітіння. Так ви будете знати, якого кольору в неї квіти. Якщо ви купите рослину з кількома розпустившими квітками і з великою кількістю нерозпустивших бутонів, то вона довше буде радувати вас своїм цвітінням.

При транспортуванні рослини, стежте за тим, щоб не поламати листя і стебла. Коли рослина буде вдома, то не бігайте і не шукайте для неї підходящого місця, а просто поставте її. Земля, в якій продають рослини - не годиться. Рослину терміново потрібно пересадити. Після пересадки дайте рослині відпочити і звикнути. На це буде потрібно 4-14 днів. Потім за нею треба доглядати, як звичайно.

Переглядів: (2885)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Нематоди

Мікроскопічні черв'яки, паразитують всередині тканин рослин. Поширюються з зараженого яйцями грунту. Розрізняють листових і кореневих (галлових) нематод.

В результаті  враження галловою нематодою на коренях з'являються великі пухлинні здуття "галли". Коріння п Читати повністю

Bouvardia / Бувардія

Час цвітіння: липень-листопад
Сімейство: маренові (Rubiaceae)
Батьківщина: субтропіки Америки

Цвіте запашними квітками з середини літа до ранньої зими. Трубчасті квітки зібрані в щитковидні суцвіття на кінцях с Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів