Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Coccoloba / Кокколоба

Час цвітіння: пізнім літом
Сімейство: гречкові (Polygonaceae)
Батьківщина: морські узбережжях тропічної Америки і Вест-Індії, включаючи південну Флориду, Багамські та Бермудські острови.

Кокколоба - рослина для любителя рідкісного. Вона може рости в житловому приміщенні, але більше підходить для оранжереї. У кімнатних умовах її вирощують через жорсткі оливково-зелені листя з червоними жилками, які на старих листках стають кремовими. У природних умовах цвіте запашними білими квітками, після яких утворюються червоні, схожі на виноград ягоди. На жаль, в кімнатних умовах не цвіте.

Температура
Помірна, взимку не нижче 12 °С.

Освітлення
Яскраве, але не прямі сонячні промені.

Полив
Рясний протягом усього року.

Вологість повітря
Потребує частого обприскування.

Пересадка
По необхідності навесні.

Розмноження
Стебловими живцями весною. Для укорінення використовують фітогормони і нижній підігрів.

Види і сорти
Кокколоба ягодоносна (Coccoloba uvifera) зазвичай вирощують в районах з субтропічним кліматом, як кімнатна рослина зустрічається рідко. Вимагає багато місця - посадіть рослину у велику діжку, щоб можна було милуватися її листям.

Переглядів: (2395)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Chlorophytum / Хлорофітум

Сімейство: лілійні (Lileaceae)
Батьківщина: Південна Африка

Хлорофітум є одним з найбільш поширених кімнатних рослин. Це не дивно: він швидко росте, у нього гарні вигнуті листя, а навесні і влітку на спадаючих каскадом тонких пагонах з Читати повністю

Розмноження повітряними відводами

Старі рослини занадто великі, або стали непривабливими і втратили декоративний вид, їх можна розмножити і омолодити повітряними відведеннями. Так розмножується монстера делікатесна, філодендрон, фікус каучуконосний, камелія японська, мирт. Досвідчені квітникарі часто віддають перевагу саме цьо Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів