Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Цікламеновий кліщ

Маленькі кліщі, що вражають цикламени, пеларгонії, бальзаміни, сенполій, глоксинію. При скупченні великої кількості кліща, вони виглядають як шар пилу на нижній стороні листа. Інші види рослин він не вражає. Можливо, рослина утримувалася при дуже високій вологості повітря в поєднанні з відсутністю вентиляції в приміщенні. Виявити цикламенів кліщика досить складно, оскільки вони значно менші ніж павутинні кліщі і ховаються в куточках листя. Також на відміну від павутинного кліща цікламеновий кліщ вважає за краще високу вологість повітря і більш прохолодну температуру.

Зовнішні ознаки ураження

При ураженні рослини цикламенового кліщиком ріст рослини зупиняється, сповільнюється, краї листя згортаються і засихають, стебла перекручуються, бутони в'януть, на квітках з'являються плями і вони деформуються або засихають. Верхівки пагонів стають коричневими або підсихають.

Способи боротьби з шкідником

Якщо рослина уражена частково, то уражені частини рослини потрібно видалити. При сильному ураженні рослину краще викинути.

Можна використовувати системні інсектицидні препарати - Неорон, Карбофос, Інтавір, Децис, Фітоверм, проте не завжди приносить дієвий результат. "Алдікарб" (або "ТЕМІК") - сильнодіючий гранульований препарат для внесення безпосередньо в грунт.

Переглядів: (2860)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Callistemon / Каллістемон

Час цвітіння: червень-серпень
Сімейство: миртові (Myrtaceae)
Батьківщина: Австралія, Нова Каледонія

Прекрасний вибір для тих, хто хоче виростити рідкісну рослину, а також для тих, хто хоче без особливих зусиль Читати повністю

Euharis / Еухаріс (Амазонська лілія)

Час цвітіння: перше цвітіння з жовтня до глибокої зими, друге - навесні
Сімейство:  амарилісових (Amaryllidaceae)
Батьківщина: тропічні і субтропічні райони Америки

Еухаріс, або Амазонська лілія (Euha Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів