Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Цікламеновий кліщ

Маленькі кліщі, що вражають цикламени, пеларгонії, бальзаміни, сенполій, глоксинію. При скупченні великої кількості кліща, вони виглядають як шар пилу на нижній стороні листа. Інші види рослин він не вражає. Можливо, рослина утримувалася при дуже високій вологості повітря в поєднанні з відсутністю вентиляції в приміщенні. Виявити цикламенів кліщика досить складно, оскільки вони значно менші ніж павутинні кліщі і ховаються в куточках листя. Також на відміну від павутинного кліща цікламеновий кліщ вважає за краще високу вологість повітря і більш прохолодну температуру.

Зовнішні ознаки ураження

При ураженні рослини цикламенового кліщиком ріст рослини зупиняється, сповільнюється, краї листя згортаються і засихають, стебла перекручуються, бутони в'януть, на квітках з'являються плями і вони деформуються або засихають. Верхівки пагонів стають коричневими або підсихають.

Способи боротьби з шкідником

Якщо рослина уражена частково, то уражені частини рослини потрібно видалити. При сильному ураженні рослину краще викинути.

Можна використовувати системні інсектицидні препарати - Неорон, Карбофос, Інтавір, Децис, Фітоверм, проте не завжди приносить дієвий результат. "Алдікарб" (або "ТЕМІК") - сильнодіючий гранульований препарат для внесення безпосередньо в грунт.

Переглядів: (3002)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Борошниста роса

Борошниста роса - поширене захворювання, що викликається грибом Sphaerotheca pannosa. Спочатку на квітках і листі рослин з'являються невеликі борошнисті цятки, які можна легко стерти. Потім цятки з'являються знову, але вже більших розмірів, насиченого сірого кольору. Б Читати повністю

Acacia / Акація

Час цвітіння: березень-травень
Сімейство: бобові (Fabaceae)
Батьківщина: Австралія

Як кімнатну рослину вирощують тільки акацію озброєну (A armata), ще її називають неправдивої мімозою. Рослина має маленькі лист Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів