Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Цікламеновий кліщ

Маленькі кліщі, що вражають цикламени, пеларгонії, бальзаміни, сенполій, глоксинію. При скупченні великої кількості кліща, вони виглядають як шар пилу на нижній стороні листа. Інші види рослин він не вражає. Можливо, рослина утримувалася при дуже високій вологості повітря в поєднанні з відсутністю вентиляції в приміщенні. Виявити цикламенів кліщика досить складно, оскільки вони значно менші ніж павутинні кліщі і ховаються в куточках листя. Також на відміну від павутинного кліща цікламеновий кліщ вважає за краще високу вологість повітря і більш прохолодну температуру.

Зовнішні ознаки ураження

При ураженні рослини цикламенового кліщиком ріст рослини зупиняється, сповільнюється, краї листя згортаються і засихають, стебла перекручуються, бутони в'януть, на квітках з'являються плями і вони деформуються або засихають. Верхівки пагонів стають коричневими або підсихають.

Способи боротьби з шкідником

Якщо рослина уражена частково, то уражені частини рослини потрібно видалити. При сильному ураженні рослину краще викинути.

Можна використовувати системні інсектицидні препарати - Неорон, Карбофос, Інтавір, Децис, Фітоверм, проте не завжди приносить дієвий результат. "Алдікарб" (або "ТЕМІК") - сильнодіючий гранульований препарат для внесення безпосередньо в грунт.

Переглядів: (2919)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Ardisia / Ардізія

Сімейство: мирсінові (Myrsinaceae)
Батьківщина: Японія

Рідкісне вічнозелене повільно зростаюче деревце з шкірястим блискучим листям і дрібними запашними білими квітками, з яких через деякий час з'являються червоні ягоди. Вони зібра Читати повністю

Crocus / Крокус (Шафран)

Час цвітіння: лютий-квітень
Сімейство: ірисові (Iridaceae)
Батьківщина: країни Середземномор’я, зустрічається в Середній Європі та Азії

Цвіте крокус навесні і популярний завдяки своїм чудовим квіткам жовт Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів