Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Cineraria / Цинерарія

Час цвітіння: червень-вересень
Сімейство: айстрові (Asferaceae)
Батьківщина: Канарські острова, Африка

Доросла цинерарія (правильна назва Senecio cruentus) - завжди хороший подарунок. Безліч схожих на маргаритки суцвіть-кошиків різноманітного забарвлення - білого, лілового, фіолетового, рожевого, червоного - підносяться над м'яким серцеподібним листям. Дуже ефектні рослини з великими суцвіттями лінії Grandiflora, що досягають 45 см у висоту. Найвищі з цинерарія - форми типу Stellata - досягають 70 см і більше у висоту, цвітуть дрібними зірчастими «квітками». На протилежному кінці шкали знаходяться невисокі, компактні, рясно квітучі яскравими «квітками» цинерарії типу Nana. Купуйте рослину, на якій багато нерозпустиших бутонів і лише кілька розпустивших суцвіть. Період цвітіння триває 4-6 тижнів. На жаль, цинерарія може загинути через тиждень-другий після покупки, якщо тримати її в дуже теплому приміщенні або неправильно поливати.

Температура
Помірна, бажано 8-12 °С.

Освітлення
Яскраве розсіяне світло.

Полив
Рясний, бажано теплою водою. Не виносить перезволоження грунту.

Вологість повітря
Горщик поміщають на піддон з галькою або у вологий торф. Час від часу повітря навколо рослини корисно обприскувати.

Догляд після цвітіння
Рослину викидають.

Розмноження
Розмножується тяжко. В середині літа насіння можна посіяти в прохолодний парник.

Особливі труднощі

  • Жовтіюче, опадаюче листя. Причина: Ймовірна причина - холодні протяги, хоча опадаюче листя є першою ознакою недостатнього поливу. Рослина може видужати, якщо її полити і перенести в захищене від протягів місце, але період цвітіння неминуче скоротиться.
  • Короткий період цвітіння. Причина: Занадто висока температура. При температурі вище 15 °С рослина довго жити не може. Надлишок сонячного світла і брак вологи також можуть привести до скорочення періоду цвітіння.
  • Раптова загибель рослини. Причина: Перезволоження грунту через частий полив або поганий дренаж.

Переглядів: (3736)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Yucca / Юкка

Сімейство: спаржеві (Asparagaceae)
Батьківщина: Північна Америка

Це унікальна рослина яка: очищає повітря, поглинає звуки, заспокоює нервову систему, знімає стресові стани. Дуже популярна і невибаглива рослина родом з Північної Ам Читати повністю

Розміщення кімнатних рослин

Кімнатні рослини на відміну від інших представників живої природи, що мешкають в будинках, не можуть самостійно змінювати місце життя і змушені перебувати в тому місці, яке визначила для них людина. Якщо кішка або собака самі вибирають собі комфортні умови, наприклад, в самій теплій кімнаті аб Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів