Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Розміщення кімнатних рослин

Кімнатні рослини на відміну від інших представників живої природи, що мешкають в будинках, не можуть самостійно змінювати місце життя і змушені перебувати в тому місці, яке визначила для них людина. Якщо кішка або собака самі вибирають собі комфортні умови, наприклад, в самій теплій кімнаті або на кріслі, то квітка може показати своє невдоволення, тільки помінявши колір листя, або взагалі почавши їх скидати. Погане зростання, непривабливий вигляд і згорнуті повислі листя - знак того, що умови проживання не ті, які потрібні рослині. Як же правильно розмістити рослини, щоб зберегти їх пишність?

Молоді рослини значно краще пристосовуються до місця, ніж більш дорослі. Вони можуть звикнути навіть до не ідеальних умов. Але для правильного розміщення рослин важливо враховувати три фактори: кількість світла, вологість повітря і температуру в приміщенні.

Переглядів: (2795)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Павутинний кліщ

На верхній стороні листя з'являються жовтувато-білі плями, на нижній - білі павутинки, яйця, личинки і дорослі павутинні кліщі. Через незначний проміжок часу після зараження листя жовтіють, сохнуть і опадають. Павутинний кліщ - невелике членистоноге розміро...

Читати повністю

Begonia / Бегонія

Час цвітіння: тривале, у будь-який час року
Сімейство: бегонієві (Begoniaceae)
Батьківщина: тропіки і субтропіки Південної Америки, Африки і Азії

Декоративноцвітущих бегоній так багато і вони такі різні, що час Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів