Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Crocus / Крокус (Шафран)

Час цвітіння: лютий-квітень
Сімейство: ірисові (Iridaceae)
Батьківщина: країни Середземномор’я, зустрічається в Середній Європі та Азії

Цвіте крокус навесні і популярний завдяки своїм чудовим квіткам жовтого, білого, світло-фіолетового і лілового кольору. Тичинки крокусу використовуються в якості барвника, з них же отримують популярну пряність - шафран.

Розміщення
Квітуча навесні рослина може розташовуватися в сонячному місці або півтіні. Коли крокус повністю розцвів, його треба оберігати від прямого сонячного світла. Поставивши рослину там, де менше сонця, можна продовжити час цвітіння.

Догляд
Рослину слід помірно поливати, але не допускати скупчення надмірної вологи у землі. Крокус здатний успішно цвісти в приміщенні. Щоб спровокувати раннє цвітіння, слід вдатися до методу вигонки. У вересні цибулини помістіть в плоскі горщики з квітковою землею і трохи полийте. Взимку горщик повинен знаходитися в темному і прохолодному місці. У січні крокус проростає, його необхідно перенести в світле місце. Незабаром крокус зацвіте. Після цвітіння маленькі цибулинки можна посадити в саду.

Розмноження
Розмножується цибулинами і насінням.

Секрет садівника
При вирощуванні крокусів на балконі краще всього використовувати ящики шириною 20-30 см і глибиною 20 см. Балконні ящики на зиму необхідно вкрити, щоб цибулини не вимерзли. 

Переглядів: (6401)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Acacia / Акація

Час цвітіння: березень-травень
Сімейство: бобові (Fabaceae)
Батьківщина: Австралія

Як кімнатну рослину вирощують тільки акацію озброєну (A armata), ще її називають неправдивої мімозою. Рослина має маленькі лист Читати повністю

Мокриці

Великі (до сантиметра завдовжки) комахи. Харчуються коріннями, підземними пагонами, свіжою неперегнившою органікою і м'якими тканинами рослин, які знаходяться близько до поверхні грунту. Полюбляють тепло і темряву. Зі своїх укриттів виходять найчастіше ночами. В силу своїх розміру і скритн Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів