Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Crocus / Крокус (Шафран)

Час цвітіння: лютий-квітень
Сімейство: ірисові (Iridaceae)
Батьківщина: країни Середземномор’я, зустрічається в Середній Європі та Азії

Цвіте крокус навесні і популярний завдяки своїм чудовим квіткам жовтого, білого, світло-фіолетового і лілового кольору. Тичинки крокусу використовуються в якості барвника, з них же отримують популярну пряність - шафран.

Розміщення
Квітуча навесні рослина може розташовуватися в сонячному місці або півтіні. Коли крокус повністю розцвів, його треба оберігати від прямого сонячного світла. Поставивши рослину там, де менше сонця, можна продовжити час цвітіння.

Догляд
Рослину слід помірно поливати, але не допускати скупчення надмірної вологи у землі. Крокус здатний успішно цвісти в приміщенні. Щоб спровокувати раннє цвітіння, слід вдатися до методу вигонки. У вересні цибулини помістіть в плоскі горщики з квітковою землею і трохи полийте. Взимку горщик повинен знаходитися в темному і прохолодному місці. У січні крокус проростає, його необхідно перенести в світле місце. Незабаром крокус зацвіте. Після цвітіння маленькі цибулинки можна посадити в саду.

Розмноження
Розмножується цибулинами і насінням.

Секрет садівника
При вирощуванні крокусів на балконі краще всього використовувати ящики шириною 20-30 см і глибиною 20 см. Балконні ящики на зиму необхідно вкрити, щоб цибулини не вимерзли. 

Переглядів: (6447)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Aeschynantus / Есхінантус

Час цвітіння: квітень-серпень
Сімейство: геснерієві (Gesneriaceae)
Батьківщина: тропіки Азії

Дуже красиві пишно-квітучі ампельні рослини, квітки яскраво-червоного або жовтувато-оранжевого кольору з'являютьс Читати повністю

Guzmania / Гузманія

Час цвітіння: взимку або ранньою весною
Сімейство: бромелієвих (Bromeliaceae)
Батьківщина: екваторіальні ліси Центральної і Південної Америки

Гузманія ідеально підійде для оформлення сучасного ін Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів