Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Euonymus / Бересклет

Час цвітіння: травень-липень
Сімейство: бересклетові (Celastraceae)
Батьківщина: Східна Європа, Кавказ, Монголія, Китай

Бересклет - невибаглива, міцна декоративна рослина. З кожним роком вона стає привабливішою, дорослі рослини можуть стати справжньою прикрасою вашого саду. Зустрічаються сорти з зеленим і строкатим листям, які є морозостійкі. У висоту рослина досягає декількох метрів, сильно галузиться, на гілках розташовуються овальні, злегка подовжені на кінцях, блискучі шкірясті листя. Цвіте бересклет дуже рясно з травня по липень. Існують бересклети, що вирощуються у відкритому грунті, і бересклети для закритих приміщень. До останніх відноситься бересклет японський (Е. japonica).

Розміщення
Помістіть бересклет в сонячне або затінене місце. Бересклет воліє свіже і досить вологе повітря, але його слід захищати від протягів та вітру. В якості земляного субстрату використовуйте спеціальний грунт для балконних квітів або суглинну садову землю з перегноєм.

Догляд
Міцний і витривалий чагарник необхідно регулярно, але помірно поливати. Удобрювати бересклет слід кожні 2 тижні з травня по серпень. Для збереження декоративної форми необхідно час від часу проводити обрізку рослини. Взимку помістіть чагарник в світле і прохолодне приміщення з температурою в межах від 8 до 12 °С.

Розмноження
Розмножується з серпня по вересень живцями.

Секрет садівника
Для вирощування в кімнатних умовах прекрасно підходить бересклет японський. Це неморозостійка рослина, тому взимку її переносять в приміщення, де температура не нижча 10 °С.

Переглядів: (1989)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Araucaria / Араукарія

Сімейство: араукарієві (Araucariaceae)
Батьківщина: острів Норфолк, Чилі

Приваблива і легка для вирощування хвойна рослина, яку можна використовувати для різних цілей - маленькі саджанці в тераріумі, молоді рослини для прикраси столу, Читати повністю

Цікламеновий кліщ

Маленькі кліщі, що вражають цикламени, пеларгонії, бальзаміни, сенполій, глоксинію. При скупченні великої кількості кліща, вони виглядають як шар пилу на нижній стороні листа. Інші види рослин він не вражає. Можливо, рослина утримувалася при дуже високій вологості повітря в поєднанні з відсутн Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів