Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Euonymus / Бересклет

Час цвітіння: травень-липень
Сімейство: бересклетові (Celastraceae)
Батьківщина: Східна Європа, Кавказ, Монголія, Китай

Бересклет - невибаглива, міцна декоративна рослина. З кожним роком вона стає привабливішою, дорослі рослини можуть стати справжньою прикрасою вашого саду. Зустрічаються сорти з зеленим і строкатим листям, які є морозостійкі. У висоту рослина досягає декількох метрів, сильно галузиться, на гілках розташовуються овальні, злегка подовжені на кінцях, блискучі шкірясті листя. Цвіте бересклет дуже рясно з травня по липень. Існують бересклети, що вирощуються у відкритому грунті, і бересклети для закритих приміщень. До останніх відноситься бересклет японський (Е. japonica).

Розміщення
Помістіть бересклет в сонячне або затінене місце. Бересклет воліє свіже і досить вологе повітря, але його слід захищати від протягів та вітру. В якості земляного субстрату використовуйте спеціальний грунт для балконних квітів або суглинну садову землю з перегноєм.

Догляд
Міцний і витривалий чагарник необхідно регулярно, але помірно поливати. Удобрювати бересклет слід кожні 2 тижні з травня по серпень. Для збереження декоративної форми необхідно час від часу проводити обрізку рослини. Взимку помістіть чагарник в світле і прохолодне приміщення з температурою в межах від 8 до 12 °С.

Розмноження
Розмножується з серпня по вересень живцями.

Секрет садівника
Для вирощування в кімнатних умовах прекрасно підходить бересклет японський. Це неморозостійка рослина, тому взимку її переносять в приміщення, де температура не нижча 10 °С.

Переглядів: (2033)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Bougainvillea / Бугенвіллія

Час цвітіння: травень-вересень
Сімейство: ніктагінові (Nyctaginaceae)
Батьківщина: Бразилія

У звичайних кімнатних умовах вирощувати бугенвіллію важко. Доросла рослина в кімнатних умовах буде рясно цвісти на під Читати повністю

Breynia / Брейнія

Час цвітіння: липень-серпень
Сімейство: молочайні (Euphorbiaceae)
Батьківщина: тропіки різних континентів

Цю рослину можна знайти у багатьох теплицях і магазинах, але не в кожному довіднику. Вона переважно тепл Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів