Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Begonia / Бегонія

Час цвітіння: тривале, у будь-який час року
Сімейство: бегонієві (Begoniaceae)
Батьківщина: тропіки і субтропіки Південної Америки, Африки і Азії

Декоративноцвітущих бегоній так багато і вони такі різні, що часто їх важко впізнати. Кілька основних фактів допоможуть вам розібратися в цьому лабіринті рослин. Найефектніші квітки, як правило у бульбових бегоній, а також в кущуватих бегоній, які після закінчення цвітіння впадають в стан глибокого спокою. Всі такі бегонії відносяться до групи декоративноцвітущих горщикових рослин, які після закінчення цвітіння викидають або зберігають до висадки та нового цвітіння в наступному сезоні. Також є вічнозелені декоративноквітучі бегонії, які можливо не так ефектні в період цвітіння, але зате цілий рік зберігають листя. Розміри рослин варіюють в широких межах, від кущиків 15 см заввишки до триметрових ліан. Для успішного вирощування цих бегоній потрібно уникати жарких сухих днів, дійсно холодних ночей, надлишкового поливу і надлишку сонячного світла.

Температура
Помірна, взимку не нижче 15 °С.

Освітлення
Яскраве розсіяне світло. Взимку корисно виставляти на кілька годин вранці або ввечері на добре освітлюване сонцем місце.

Полив
З весни до осені грунт повинен бути постійно вологим, поливають у міру підсихання верхнього шару грунту. Взимку полив зменшують.

Вологість повітря
Потребує високої вологості повітря. Горщик поміщають у вологий торф, повітря навколо рослини, але не самі листя - обприскують.

Пересадка
По мірі необхідності весною.

Розмноження
Стеблові живці легко вкорінюються. Відбирають живці з нижньої частини стебла. Насіння сходять при 20 °С.

Переглядів: (2665)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Мокриці

Великі (до сантиметра завдовжки) комахи. Харчуються коріннями, підземними пагонами, свіжою неперегнившою органікою і м'якими тканинами рослин, які знаходяться близько до поверхні грунту. Полюбляють тепло і темряву. Зі своїх укриттів виходять найчастіше ночами. В силу своїх розміру і скритн Читати повністю

Coffea / Кава

Час цвітіння: квітень-травнь
Сімейство: маренові (Rubiaceae)
Батьківщина: арабські країни, а також тропічні райони Африки

Кава вас не розчарує, якщо ви хочете мати гарний кущ з темними, блискучими, хвилястими п Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів