Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Aspidistra / Аспідістра

Сімейство: лілійні (Lileaceae)
Батьківщина: Японія

Дуже невибаглива рослина, здатна звикнути до будь-яких умов. Аспідістра висока прекрасно росте як в погано освітленій кімнаті, так і на балконі, при цьому стійко переносить коливання температури, не реагує на протяги і байдуже ставиться навіть до пилу, що скупчився на листках. Її блискучі шкірясті листя на довгих черешках досягають довжини 70 см. Якщо вам пощастить, то ви можете побачити маленькі коричнево-лілейні квітки. Більш цікавою і декоративною, але при цьому і більш чутливою до мікроклімату, є різновид «Variegata» з білими або жовтуватими смужками на листках. Така рослина не надто проста в догляді і не завжди підходить початківцям квітникарям.

Розміщення
Аспідістра - тіньовитривала рослина, прямих сонячних променів краще уникати. Ідеально підходить температура близько 20 °С вдень і 12 °С вночі, хоча рослина здатна переносити перепади температур.

Догляд
Взимку і влітку рослину регулярно поливають м'якою водою, при цьому земля не повинна бути занадто вологою. Для цієї рослини підходить вапняна земля.

Розмноження
Розмножується поділом куща при пересадці.

Секрет садівника
Час від часу протирайте листя аспідістри вологою серветкою.

Переглядів: (2096)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Breynia / Брейнія

Час цвітіння: липень-серпень
Сімейство: молочайні (Euphorbiaceae)
Батьківщина: тропіки різних континентів

Цю рослину можна знайти у багатьох теплицях і магазинах, але не в кожному довіднику. Вона переважно тепл Читати повністю

Aucuba / Аукуба

Час цвітіння: весна
Сімейство: кизилові або деренові (Cornaceae)
Батьківщина: Східна Азія, Японія

Рослина підходить для слабо освітленого місця в неопалюваному взимку приміщенні. У теплому приміщенні з сух Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів