Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Aspidistra / Аспідістра

Сімейство: лілійні (Lileaceae)
Батьківщина: Японія

Дуже невибаглива рослина, здатна звикнути до будь-яких умов. Аспідістра висока прекрасно росте як в погано освітленій кімнаті, так і на балконі, при цьому стійко переносить коливання температури, не реагує на протяги і байдуже ставиться навіть до пилу, що скупчився на листках. Її блискучі шкірясті листя на довгих черешках досягають довжини 70 см. Якщо вам пощастить, то ви можете побачити маленькі коричнево-лілейні квітки. Більш цікавою і декоративною, але при цьому і більш чутливою до мікроклімату, є різновид «Variegata» з білими або жовтуватими смужками на листках. Така рослина не надто проста в догляді і не завжди підходить початківцям квітникарям.

Розміщення
Аспідістра - тіньовитривала рослина, прямих сонячних променів краще уникати. Ідеально підходить температура близько 20 °С вдень і 12 °С вночі, хоча рослина здатна переносити перепади температур.

Догляд
Взимку і влітку рослину регулярно поливають м'якою водою, при цьому земля не повинна бути занадто вологою. Для цієї рослини підходить вапняна земля.

Розмноження
Розмножується поділом куща при пересадці.

Секрет садівника
Час від часу протирайте листя аспідістри вологою серветкою.

Переглядів: (2114)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Щитівки

На нижній і верхній сторонах листових пластинок, на черешках листя, на стеблах рослини можуть оселитися щитівки, надзвичайно стійкі шкідники рослин. Щитівки здатні висмоктувати сік навіть з здерев'янілих частин рослини. Листя при сильному ураженні жовтіють, покриваються липкими виділеннями Читати повністю

Догляд за кімнатними рослинами

Більшість рослин з задерев'янілими пагонами (стеблами) влітку потребують свіжого повітря. Тому їх можна виносити на балкон або в сад. Це поліпшить якість цвітіння рослин. Рослини ставлять на безвітряні ділянки, а в кінці літа заносять назад у будинок.

Забезпечити рослинам Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів