Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Asparagus / Аспарагус

Сімейство: спаржеві (Asparagaceae)
Батьківщина: Африка

Аспарагус невибаглива рослина, набагато легша для вирощування ніж більшість справжніх папоротей, тому що вона пристосовується до будь-яких умов утримання. Вона невимоглива до вологості повітря і легко розмножується. Для досягнення найбільшого декоративного ефекту подбайте, щоб інші рослини не заважали звисаючим паросткам аспарагуса, ідеальне місце для нього - підвісний кошик. Аспарагус спаржевидний (Asparagus asparagoides) з плоским листям у квітникарів відомий під назвою Smilax. Він більш важкий для вирощування в кімнатних умовах ніж інші види, але іноді його рекомендують для вирощування в підвісних композиціях.

Розміщення
Аспарагус підходить тінь або півтінь. У приміщенні повинно бути завжди багато свіжого повітря, регулярно провітрюйте кімнату. У період росту аспарагусу потрібна температура 20 °С, взимку ж необхідна прохолода (близько 12 °С).

Догляд
З маленьких листочків аспарагуса випаровується багато води. Тому рослина вимагає достатнього поливу. Поливайте її водою кімнатної температури. Якщо ви забули полити аспарагус це не страшно, його товсті корені здатні накопичувати вологу. Якщо ж рослина давно не отримувала воду, в подальшому при поновленні поливу її важко оживити. Рекомендується крім традиційного поливу регулярно влаштовувати душ. Удобрювати аспарагус необхідно з травня по вересень кожного тижня. Якщо рослина стоїть в теплому приміщенні, то взимку полив не зменшують, а ось в прохолодному приміщенні поливати слід значно менше, добрива не потрібно зовсім.

Розмноження
Дорослі рослини розмножують поділом кореневої грудки. Для посадки використовуйте рихлу квіткову землю.

Секрет садівника
Дуже небезпечні протяги, вони можуть привести до пошкодження павутинним кліщем та іншими шкідниками.

Переглядів: (3446)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Несправжня борошниста роса

Спочатку на верхній стороні листя з'являються бліді сірувато-жовті плями зі слабо вираженим контуром, які з розвитком хвороби збільшуються. Хвороба розвивається в основному на листках, але за сприятливих для розвитку хвороби умовах, може переходити на квіти і стебла. На нижній стороні лист Читати повністю

Araucaria / Араукарія

Сімейство: араукарієві (Araucariaceae)
Батьківщина: острів Норфолк, Чилі

Приваблива і легка для вирощування хвойна рослина, яку можна використовувати для різних цілей - маленькі саджанці в тераріумі, молоді рослини для прикраси столу, Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів