Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Ardisia / Ардізія

Сімейство: мирсінові (Myrsinaceae)
Батьківщина: Японія

Рідкісне вічнозелене повільно зростаюче деревце з шкірястим блискучим листям і дрібними запашними білими квітками, з яких через деякий час з'являються червоні ягоди. Вони зібрані у великі грона і тримаються на рослині протягом декількох місяців після цвітіння. Якщо ви хочете мати таку оригінальну рослину, вам слід проявити ентузіазм і відвідати не один квітковий магазин, ардізія - рідкісна дивина.

Розміщення
Рослині потрібне яскраве освітлення або півтінь. Влітку їй необхідно створити високу вологість повітря при температурі не нижче 20 °С. Взимку температура повинна бути близько 12 °С. У холодну пору року рослина любить сонце.

Догляд
Влітку рослину рясно поливають відстояною водою і два рази на тиждень удобрюють. Взимку полив скорочують до мінімуму. Для пересадки використовується водопроникна, багата перегноєм квіткова земля.

Розмноження
Розмножується верхівковими живцями весною.

Секрет садівника
Важливо, щоб горщик не був занадто великим. Регулярно протирайте листя, це послужить профілактикою проти щитівок та інших шкідників.

Переглядів: (1847)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Нематоди

Мікроскопічні черв'яки, паразитують всередині тканин рослин. Поширюються з зараженого яйцями грунту. Розрізняють листових і кореневих (галлових) нематод.

В результаті  враження галловою нематодою на коренях з'являються великі пухлинні здуття "галли". Коріння п Читати повністю

Calceolaria / Кальцеолярія

Час цвітіння: січень-травень
Сімейство: ранникові (Scrophulariaceae)
Батьківщина: Південна Америка

Кальцеолярія відноситься до улюблених весняних рослин. У неї великі м'які опущені листя та цікаві за будово Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів