Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Ardisia / Ардізія

Сімейство: мирсінові (Myrsinaceae)
Батьківщина: Японія

Рідкісне вічнозелене повільно зростаюче деревце з шкірястим блискучим листям і дрібними запашними білими квітками, з яких через деякий час з'являються червоні ягоди. Вони зібрані у великі грона і тримаються на рослині протягом декількох місяців після цвітіння. Якщо ви хочете мати таку оригінальну рослину, вам слід проявити ентузіазм і відвідати не один квітковий магазин, ардізія - рідкісна дивина.

Розміщення
Рослині потрібне яскраве освітлення або півтінь. Влітку їй необхідно створити високу вологість повітря при температурі не нижче 20 °С. Взимку температура повинна бути близько 12 °С. У холодну пору року рослина любить сонце.

Догляд
Влітку рослину рясно поливають відстояною водою і два рази на тиждень удобрюють. Взимку полив скорочують до мінімуму. Для пересадки використовується водопроникна, багата перегноєм квіткова земля.

Розмноження
Розмножується верхівковими живцями весною.

Секрет садівника
Важливо, щоб горщик не був занадто великим. Регулярно протирайте листя, це послужить профілактикою проти щитівок та інших шкідників.

Переглядів: (1901)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Несправжня борошниста роса

Спочатку на верхній стороні листя з'являються бліді сірувато-жовті плями зі слабо вираженим контуром, які з розвитком хвороби збільшуються. Хвороба розвивається в основному на листках, але за сприятливих для розвитку хвороби умовах, може переходити на квіти і стебла. На нижній стороні лист Читати повністю

Cleyera / Клеєра

Час цвітіння: влітку
Сімейство: чайні (Theaceae)
Батьківщина: Гімалаї, Японія, Мексика і Центральна Америка

Клеєра заслуговує більшої популярності, тому що невибаглива і не скидає листя при найменшій зміні умов Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів