Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Aphelandra / Афеландра

Час цвітіння: квітень-грудень
Сімейство: акантові (Acanthaceae)
Батьківщина: тропіки Центральної і Південної Америки

Цікава і дуже нарядна рослина з яскраво-жовтими квітками, зібраними в шишкоподібне суцвіття, і декоративним листям, прикрашене білими прожилками. Афеландра родом з тропічних дощових лісів, любить тепло і високу вологість. Якщо вам вдасться створити необхідні умови, то в період цвітіння протягом двох місяців екзотична рослина віддячить вас розкішними квітками. На жаль, через кілька місяців рослина починає втрачати листя, і її зазвичай викидають. Однак регулярні підгодівлі, рясний полив, часте обприскування і тепло взимку допоможуть її зберегти.

Розміщення
Рекомендується поставити рослину на вікно де є світло, але немає прямих сонячних променів. Допустима і півтінь. Температура повинна бути в межах 18-25 °С. Сильні коливання температури афеландра не любить, і можуть від цього облітати листя.

Догляд
У період цвітіння рослину потрібно щотижня удобрювати. Земля повинна бути постійно вологою, але не перезволоженою. Підвищувати вологість повітря можна регулярним обприскуванням м'якою водою. Кращий час для пересадки - березень. Коріння при цьому бажано підрізати. Пересаджувати найкраще в більший горщик, використовуючи грунт, багатий перегноєм і поживними речовинами.

Розмноження
Як правило, проводиться тільки фахівцем.

Секрет садівника
Поливайте рослину дощовою або відстояною водою.

Переглядів: (2326)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Розмноження повітряними відводами

Старі рослини занадто великі, або стали непривабливими і втратили декоративний вид, їх можна розмножити і омолодити повітряними відведеннями. Так розмножується монстера делікатесна, філодендрон, фікус каучуконосний, камелія японська, мирт. Досвідчені квітникарі часто віддають перевагу саме цьо Читати повністю

Celosia / Целозія

Час цвітіння: з кінця червня до заморозків
Сімейство: амарантові (Amaranthaceae)
Батьківщина: тропіки, Індія

Рослини відрізняються за характером суцвіть: у целозії сріблястої (Celosia plumosa) Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів