Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Aphelandra / Афеландра

Час цвітіння: квітень-грудень
Сімейство: акантові (Acanthaceae)
Батьківщина: тропіки Центральної і Південної Америки

Цікава і дуже нарядна рослина з яскраво-жовтими квітками, зібраними в шишкоподібне суцвіття, і декоративним листям, прикрашене білими прожилками. Афеландра родом з тропічних дощових лісів, любить тепло і високу вологість. Якщо вам вдасться створити необхідні умови, то в період цвітіння протягом двох місяців екзотична рослина віддячить вас розкішними квітками. На жаль, через кілька місяців рослина починає втрачати листя, і її зазвичай викидають. Однак регулярні підгодівлі, рясний полив, часте обприскування і тепло взимку допоможуть її зберегти.

Розміщення
Рекомендується поставити рослину на вікно де є світло, але немає прямих сонячних променів. Допустима і півтінь. Температура повинна бути в межах 18-25 °С. Сильні коливання температури афеландра не любить, і можуть від цього облітати листя.

Догляд
У період цвітіння рослину потрібно щотижня удобрювати. Земля повинна бути постійно вологою, але не перезволоженою. Підвищувати вологість повітря можна регулярним обприскуванням м'якою водою. Кращий час для пересадки - березень. Коріння при цьому бажано підрізати. Пересаджувати найкраще в більший горщик, використовуючи грунт, багатий перегноєм і поживними речовинами.

Розмноження
Як правило, проводиться тільки фахівцем.

Секрет садівника
Поливайте рослину дощовою або відстояною водою.

Переглядів: (2304)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Aglaonema / Аглаонема

Сімейство: ароїдні (Araceae)
Батьківщина: тропіки, Південно-Східна Азія, Філіппіни

Справжня знахідка для любителів кімнатних рослин і воістину гідна захоплення. Насичує повітря аероіонами. Очищаючи повітря, аглаонема сприяє підвищенню Читати повністю

Догляд за кімнатними рослинами

Більшість рослин з задерев'янілими пагонами (стеблами) влітку потребують свіжого повітря. Тому їх можна виносити на балкон або в сад. Це поліпшить якість цвітіння рослин. Рослини ставлять на безвітряні ділянки, а в кінці літа заносять назад у будинок.

Забезпечити рослинам Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів