Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Anthurium / Антуріум

Час цвітіння: січень-грудень
Сімейство: ароїдні (Агасеае)
Батьківщина: тропічні дощові ліси Коста-Ріки і Гватемали

Декоративна і дуже стійка кімнатна рослина. Впадають в очі гарні суцвіття-початки, які оточені великим листоподібним покривалом, палітра забарвлень якого різноманітна: від кремового до ніжно-рожевого, від темно-червоного до фіолетового. Сорти відрізняються не тільки забарвленням квіток, а й формою покривала; в більшості випадків воно подовжене-серцеподібної форми. Переважно культивуються два види антуріума: антуріум Андре (A. andreanum) з великими квітками і антуріум Шерцера (A. scherzerianum). Суцвіття останнього дрібніше, але він більше підходить для вирощування в кімнатних умовах.

Розміщення
Рослина любить світлі, теплі, але захищені від прямих сонячних променів місця. Вирішальним моментом при створенні необхідних умов є висока вологість повітря. Якщо рослина отримує мало світла, то листові черешки стають дуже довгими. Ідеальна температура в середньому 18-22 °С. З жовтня у антуріума починається період спокою, який триває 6-8 тижнів. Температура 15 °С в цей час є запорукою майбутнього рясного цвітіння.

Догляд
Рослина потребує рівномірне зволоження. Для поливу і обприскування використовуйте м'яку воду. Обприскуйте регулярно, це добре впливає на ріст і цвітіння. Удобрюйте з квітня по вересень щотижня. Для пересадки, проведеної навесні, використовуйте пухку, багату перегноєм земляну суміш. Не забудьте влаштувати дренажний шар, застій води в горщику може легко привести до загнивання коренів. Перед поливом вода повинна відстоятися.

Розмноження
Антуріум розмножують насінням, але це справа досить тривала і підвладна тільки досвідченому садівнику.

Секрет садівника
Жовті або коричневі кінці листя говорять про те, що умови для рослини занадто холодні. У надмірно сухому кліматі або в місці, де дуже багато сонця, листя починають скручуватися.

Переглядів: (3147)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Carex / Осока

Сімейство: осокові (Cyperaceae)
Батьківщина: Японія, Далекий Схід, Нова Зеландія

Дуже небагато рослин з широкого сімейства осокових придатні для вирощування в кімнатних умовах, Осока Морроу, або японська, зустрічається рідко, хоча вона Читати повністю

Euharis / Еухаріс (Амазонська лілія)

Час цвітіння: перше цвітіння з жовтня до глибокої зими, друге - навесні
Сімейство:  амарилісових (Amaryllidaceae)
Батьківщина: тропічні і субтропічні райони Америки

Еухаріс, або Амазонська лілія (Euha Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів