Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Білокрилки

Ці дрібні білі крилаті комахи, схожі на міль, пошкоджують листя рослин так, що листя починає жовтіти, в'янути, поверхня листових пластинок стає нерівною. Білокрилки виділяють клейку речовину, на яку поселяється сажистий гриб. Яйця, личинки та дрібні крилаті комахи скупчуються на нижній поверхні листя. Вони висмоктують сік з листя і наносять незворотні пошкодження клітинам рослини.

Способи боротьби з шкідником

У приміщеннях, де вирощують квіти, можна повісити липку стрічку (як для боротьби з мухами). Білокрилки приклеюються на цю стрічку, яка володіє привабливим для комах запахом. При сильному зараженні скористайтеся засобами боротьби з білокрилками, які продаються в спеціалізованих квіткових магазинах. Можна проводити обприскування настоєм піретруму, тютюну та інших рослин, що містять фітонциди.

Переглядів: (2562)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Clianthus / Кліантус

Час цвітіння: з середини весни до кінця літа
Сімейство: бобові (Fabaceae)
Батьківщина: Австралія, Нова Зеландія

Червоні квіти, грона яких з'являються на кліантусі пізньою навесною або раннім літом, схо Читати повністю

Попелиця (Тля)

Дрібна комаха, висмоктує сік з м'яких тканин рослини. Найбільш схильні до зараження квітучі рослини. Зараженню сприяє надмірний вміст нітратів у тканинах. Бутони і верхівки пагонів усіяні дрібними, але виразно помітними зеленими комахами. Листя стають плямистими і деформуються, бутони не р Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів