Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Самі невибагливі кімнатні рослини

Думаю, більшість з нас люблять кімнатні квіти за те, що вони надають будинку затишну атмосферу, радують око і ауру в будинку роблять якусь більш світлою. Однак, часто трапляється, що за кругообігом справ ми просто забуваємо або не встигаємо про них піклуватися, і вони неминуче гинуть. Однак, якщо ви любите рослини, але у вас мало часу, вам відмінно підійдуть невибагливі кімнатні рослини, за якими зовсім не важко доглядати. І це будуть не тільки кактуси, але дуже цікаві екземпляри.

Одна з таких рослин - аспідістра, або «Дружна сім'я», як прозвав її народ. Ця рослина з сімейства лілійних. Має темно-зелене, досить широке листя. Дану рослину можна ставити де завгодно, воно не так вимоглива до наявності сонячного світла. Так що якщо не хочете ставити його на підвіконні, виберіть інше місце, де аспідістра буде радувати ваше око. До вологості повітря аспідістра теж не вимоглива - добре росте і в сухому, і у вологому повітрі. Є види аспідістри, що мають тигрове забарвлення листя - з білими смугами, але їх краще ставити в світле місце, інакше ви ризикуєте втратити їх забарвлення. Поливати аспидистру часто не потрібно, тільки тоді, коли земля в горщику висохне. Але для кращого зростання вам все ж доведеться один раз на тиждень обприскувати її листя. В кінці січня аспідістра починає цвісти, і цвіте до початку травня. Форма квіток - дзвіночки.

Товстянка, або «Грошове дерево», також відноситься до невибагливим рослинам. На вигляд вона нагадує невелике дерево з товстим стовбуром і гілочками. Листя товстянки товсті, соковиті, темно-зелені. Для того, щоб посадити товстянку, знадобиться всього лише один її листок. Замочіть його у воді, і через деякий час він пустить коріння. Після появи коренів можна посадити товстянку в горщик. Рясний полив товстянки не потрібний, головне, щоб земля не засохла.

Ехмея теж досить невибаглива. Це дуже красива рослина, що має рожеві листя, пов'язані в розетку. Найбільші квіти має так звана смугаста ехмея. Розетка в даному випадку складається з червоного листя. Правда, листя у такої рослини мають колючки, тому нюхати їх не варто. Також є ехмеї, які мають коралові, червоно-золотисті та блакитні листя. Частого поливу вона не вимагає, але якщо буде дуже жарко, доведеться раз на тиждень обприскати її листочки.

Переглядів: (31651)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Columnea / Колумнея

Час цвітіння: наприкінці зими або навесні
Сімейство: геснерієві (Gesneriaceae)
Батьківщина: Колумбія, Коста-Ріка, Нікарагуа, Панама та Еквадор

Існує безліч садових форм колумнеї, які при правильному догляді мож Читати повністю

Anthurium / Антуріум

Час цвітіння: січень-грудень
Сімейство: ароїдні (Агасеае)
Батьківщина: тропічні дощові ліси Коста-Ріки і Гватемали

Декоративна і дуже стійка кімнатна рослина. Впадають в очі гарні суцвіття-початки, які оточені Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів