Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Aeschynantus / Есхінантус

Час цвітіння: квітень-серпень
Сімейство: геснерієві (Gesneriaceae)
Батьківщина: тропіки Азії

Дуже красиві пишно-квітучі ампельні рослини, квітки яскраво-червоного або жовтувато-оранжевого кольору з'являються в квітні-серпні. Вишукано доповнюють красу цієї рослини темно-зелені шкірясті листя. На жаль, рослині потрібно багато турботи, в домашніх умовах їй необхідний ретельний догляд і постійна увага.

Розміщення
Для успішного зростання рослині необхідно багато тепла, температура підтримується на рівні 18-20 °С. Слід помістити рослину в півтінь. Есхінантус не переносить прямих сонячних променів. Крім того йому необхідна висока вологість повітря. Для того щоб навесні з'явилися квіти, температуру з лютого потрібно знизити до 12-14 °С. Пам'ятайте, що при різких коливаннях температури бутони можуть опадати.

Догляд
Для поливу використовують відстояну воду кімнатної температури. Для обприскування корисно також використовувати м'яку або відстояну воду. Весна - найбільш відповідний час для пересадки есхінантуса в свіжу землю.

Розмноження
З травня по липень живці довжиною більш 5 см запихають в торф'яно-піщану суміш і накривають поліетиленом. Вони вкорінюються приблизно протягом трьох тижнів.

Секрет садівника
Есхінантус - чудова ампельна рослина.

Переглядів: (2978)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Araucaria / Араукарія

Сімейство: араукарієві (Araucariaceae)
Батьківщина: острів Норфолк, Чилі

Приваблива і легка для вирощування хвойна рослина, яку можна використовувати для різних цілей - маленькі саджанці в тераріумі, молоді рослини для прикраси столу, Читати повністю

Розміщення кімнатних рослин

Кімнатні рослини на відміну від інших представників живої природи, що мешкають в будинках, не можуть самостійно змінювати місце життя і змушені перебувати в тому місці, яке визначила для них людина. Якщо кішка або собака самі вибирають собі комфортні умови, наприклад, в самій теплій кімнаті аб Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів