Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Aeschynantus / Есхінантус

Час цвітіння: квітень-серпень
Сімейство: геснерієві (Gesneriaceae)
Батьківщина: тропіки Азії

Дуже красиві пишно-квітучі ампельні рослини, квітки яскраво-червоного або жовтувато-оранжевого кольору з'являються в квітні-серпні. Вишукано доповнюють красу цієї рослини темно-зелені шкірясті листя. На жаль, рослині потрібно багато турботи, в домашніх умовах їй необхідний ретельний догляд і постійна увага.

Розміщення
Для успішного зростання рослині необхідно багато тепла, температура підтримується на рівні 18-20 °С. Слід помістити рослину в півтінь. Есхінантус не переносить прямих сонячних променів. Крім того йому необхідна висока вологість повітря. Для того щоб навесні з'явилися квіти, температуру з лютого потрібно знизити до 12-14 °С. Пам'ятайте, що при різких коливаннях температури бутони можуть опадати.

Догляд
Для поливу використовують відстояну воду кімнатної температури. Для обприскування корисно також використовувати м'яку або відстояну воду. Весна - найбільш відповідний час для пересадки есхінантуса в свіжу землю.

Розмноження
З травня по липень живці довжиною більш 5 см запихають в торф'яно-піщану суміш і накривають поліетиленом. Вони вкорінюються приблизно протягом трьох тижнів.

Секрет садівника
Есхінантус - чудова ампельна рослина.

Переглядів: (2933)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Agapanthus / Агапантус

Час цвітіння: липень-серпень
Сімейство: цибулеві (Аlliасеае)
Батьківщина: Південна Африка

Агапантус вважається одним з найкрасивіших рослин, культивованих у великих горщиках і діжках. У липні на довгих квітконо Читати повністю

Asparagus / Аспарагус

Сімейство: спаржеві (Asparagaceae)
Батьківщина: Африка

Аспарагус невибаглива рослина, набагато легша для вирощування ніж більшість справжніх папоротей, тому що вона пристосовується до будь-яких умов утримання. Вона невимоглива до волог Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів