Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Aeschynantus / Есхінантус

Час цвітіння: квітень-серпень
Сімейство: геснерієві (Gesneriaceae)
Батьківщина: тропіки Азії

Дуже красиві пишно-квітучі ампельні рослини, квітки яскраво-червоного або жовтувато-оранжевого кольору з'являються в квітні-серпні. Вишукано доповнюють красу цієї рослини темно-зелені шкірясті листя. На жаль, рослині потрібно багато турботи, в домашніх умовах їй необхідний ретельний догляд і постійна увага.

Розміщення
Для успішного зростання рослині необхідно багато тепла, температура підтримується на рівні 18-20 °С. Слід помістити рослину в півтінь. Есхінантус не переносить прямих сонячних променів. Крім того йому необхідна висока вологість повітря. Для того щоб навесні з'явилися квіти, температуру з лютого потрібно знизити до 12-14 °С. Пам'ятайте, що при різких коливаннях температури бутони можуть опадати.

Догляд
Для поливу використовують відстояну воду кімнатної температури. Для обприскування корисно також використовувати м'яку або відстояну воду. Весна - найбільш відповідний час для пересадки есхінантуса в свіжу землю.

Розмноження
З травня по липень живці довжиною більш 5 см запихають в торф'яно-піщану суміш і накривають поліетиленом. Вони вкорінюються приблизно протягом трьох тижнів.

Секрет садівника
Есхінантус - чудова ампельна рослина.

Переглядів: (3001)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Clianthus / Кліантус

Час цвітіння: з середини весни до кінця літа
Сімейство: бобові (Fabaceae)
Батьківщина: Австралія, Нова Зеландія

Червоні квіти, грона яких з'являються на кліантусі пізньою навесною або раннім літом, схо Читати повністю

Щитівки

На нижній і верхній сторонах листових пластинок, на черешках листя, на стеблах рослини можуть оселитися щитівки, надзвичайно стійкі шкідники рослин. Щитівки здатні висмоктувати сік навіть з здерев'янілих частин рослини. Листя при сильному ураженні жовтіють, покриваються липкими виділеннями Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів