Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Попелиця (Тля)

Дрібна комаха, висмоктує сік з м'яких тканин рослини. Найбільш схильні до зараження квітучі рослини. Зараженню сприяє надмірний вміст нітратів у тканинах. Бутони і верхівки пагонів усіяні дрібними, але виразно помітними зеленими комахами. Листя стають плямистими і деформуються, бутони не розпускаються і опадають. На солодких виділеннях попелиці поселяється сажистий гриб. Розмноження попелиці сприяють сухість і тепло.

Способи боротьби з шкідником

У разі незначного ураження може допомогти регулярне купання під душем. Якщо ж це не допомагає, обприскуйте рослина спеціальними засобами для боротьби з цим шкідником. Існують нетоксичні препарати на масляній основі для боротьби з попелицею, які діють цілеспрямовано, безпечні для людей і не роблять шкідливого впливу на навколишнє середовище. Засіб рівномірно розпилюють так, щоб на поверхні листя утворилася плівка. Уникайте потрапляння спеціальної речовини на бутони і квітки, в цьому випадку вони склеюються і в'януть. Можна також користуватися інсектицидами, але спочатку випробуйте менш небезпечні біологічні заходи боротьби.

Переглядів: (2379)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Cineraria / Цинерарія

Час цвітіння: червень-вересень
Сімейство: айстрові (Asferaceae)
Батьківщина: Канарські острова, Африка

Доросла цинерарія (правильна назва Senecio cruentus) - завжди хороший подарунок. Безліч схожих на маргаритк Читати повністю

Azalea / Азалія

Час цвітіння: липень-червень
Сімейство: вересові (Ericaceae)
Батьківщина: Східна Азія, зокрема Китай і Японія

В якості квітучих горщикових рослин широко поширені два вида. Рододендрон Сімса (Rhododendron simsii Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів