Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Acalypha / Акаліфа

Час цвітіння: липень-серпень
Сімейство: молочайні (Euphorbiaceae)
Батьківщина: тропіки та субтропіки

Існує дві групи видів. Найбільш поширені мають довгі висячі листя, для іншої групи характерні красиві строкаті листя і непоказні квітки. Всі акаліфи - це швидкозростаючі чагарники.

Розміщення
Вирішальним моментом для успішного вирощування цієї рослини є вологе і тепле повітря, інакше квітка втрачає стійкість до різних хвороб. Місце має бути до того ж дуже світлим і захищеним від прямих сонячних променів. Протягом всього року температура не повинна бути нижче 16 °С.

Догляд
Грунт в якому росте рослина повинен постійно бути вологим. Слід часто обприскувати рослину водою, а з квітня і до початку вересня регулярно (щотижня) удобрювати. Пересадка проводиться при необхідності навесні. Великі рослини ліпше не пересаджати, а заміняти верхній шар землі  в горщику.

Розмноження
Стебловими живцями весною. Для вкорінення використовують фітогормони і нижній підігрів.

Секрет садівника
Всі частини рослини отруйні.

Переглядів: (1870)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Codiaeum / Кодіеум (Кротон)

Сімейство: молочайні (Euphorbiaceae)
Батьківщина: Південно-Східна Азія

Кротон відноситься до поширеним кімнатним рослинам, що не дивно, оскільки в нього яскраві, різноманітної форми листя. Великі жорсткі, як правило лопатеві листки сид Читати повністю

Мокриці

Великі (до сантиметра завдовжки) комахи. Харчуються коріннями, підземними пагонами, свіжою неперегнившою органікою і м'якими тканинами рослин, які знаходяться близько до поверхні грунту. Полюбляють тепло і темряву. Зі своїх укриттів виходять найчастіше ночами. В силу своїх розміру і скритн Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів