Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Acalypha / Акаліфа

Час цвітіння: липень-серпень
Сімейство: молочайні (Euphorbiaceae)
Батьківщина: тропіки та субтропіки

Існує дві групи видів. Найбільш поширені мають довгі висячі листя, для іншої групи характерні красиві строкаті листя і непоказні квітки. Всі акаліфи - це швидкозростаючі чагарники.

Розміщення
Вирішальним моментом для успішного вирощування цієї рослини є вологе і тепле повітря, інакше квітка втрачає стійкість до різних хвороб. Місце має бути до того ж дуже світлим і захищеним від прямих сонячних променів. Протягом всього року температура не повинна бути нижче 16 °С.

Догляд
Грунт в якому росте рослина повинен постійно бути вологим. Слід часто обприскувати рослину водою, а з квітня і до початку вересня регулярно (щотижня) удобрювати. Пересадка проводиться при необхідності навесні. Великі рослини ліпше не пересаджати, а заміняти верхній шар землі  в горщику.

Розмноження
Стебловими живцями весною. Для вкорінення використовують фітогормони і нижній підігрів.

Секрет садівника
Всі частини рослини отруйні.

Переглядів: (1920)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Білокрилки

Ці дрібні білі крилаті комахи, схожі на міль, пошкоджують листя рослин так, що листя починає жовтіти, в'янути, поверхня листових пластинок стає нерівною. Білокрилки виділяють клейку речовину, на яку поселяється сажистий гриб. Яйця, личинки та дрібні крилаті комахи скупчуються на нижній пов Читати повністю

Bougainvillea / Бугенвіллія

Час цвітіння: травень-вересень
Сімейство: ніктагінові (Nyctaginaceae)
Батьківщина: Бразилія

У звичайних кімнатних умовах вирощувати бугенвіллію важко. Доросла рослина в кімнатних умовах буде рясно цвісти на під Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів