Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Павутинний кліщ

На верхній стороні листя з'являються жовтувато-білі плями, на нижній - білі павутинки, яйця, личинки і дорослі павутинні кліщі. Через незначний проміжок часу після зараження листя жовтіють, сохнуть і опадають. Павутинний кліщ - невелике членистоноге розміром всього 1-2 мм, дуже активне і здатне досить швидко погубити навіть дорослу сильну рослину. Особливо небезпечне сухе і забруднене повітря, в такій атмосфері павутинний кліщ розмножується дуже швидко.

Способи боротьби з шкідником

Перед використанням спеціальних хімічних і біологічних засобів боротьби з павутинним кліщем можна спробувати позбутися шкідника, що називається, за допомогою підручних засобів. Регулярно влаштовуйте купання під душем з водою кімнатної температури. Якщо це не допоможе вилікувати рослину від павутинного кліща, то хоча б змиє з листя пил і полегшить газообмін, що теж необхідно. У разі сильного зараження використовуйте побутові інсектициди, що продаються в спеціалізованих магазинах. Перед використанням уважно прочитайте інструкцію на упаковці. Можливо, найбільш простим рішенням цієї проблеми стане своєчасна обрізка уражених хворобою листя і пагонів.

Переглядів: (7125)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Euonymus / Бересклет

Час цвітіння: травень-липень
Сімейство: бересклетові (Celastraceae)
Батьківщина: Східна Європа, Кавказ, Монголія, Китай

Бересклет - невибаглива, міцна декоративна рослина. З кожним роком вона стає привабливішою Читати повністю

Борошнистий червець

Дрібні комахи білого кольору, добре видимі оком, скупчуються на нижньому боці листя вздовж листових жилок. Можна також спостерігати виділення, схожі на клаптики вати, в які борошнисті червці відкладають яйця. Пошкоджені листя в'януть, жовтіють і опада...

Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів