Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Павутинний кліщ

На верхній стороні листя з'являються жовтувато-білі плями, на нижній - білі павутинки, яйця, личинки і дорослі павутинні кліщі. Через незначний проміжок часу після зараження листя жовтіють, сохнуть і опадають. Павутинний кліщ - невелике членистоноге розміром всього 1-2 мм, дуже активне і здатне досить швидко погубити навіть дорослу сильну рослину. Особливо небезпечне сухе і забруднене повітря, в такій атмосфері павутинний кліщ розмножується дуже швидко.

Способи боротьби з шкідником

Перед використанням спеціальних хімічних і біологічних засобів боротьби з павутинним кліщем можна спробувати позбутися шкідника, що називається, за допомогою підручних засобів. Регулярно влаштовуйте купання під душем з водою кімнатної температури. Якщо це не допоможе вилікувати рослину від павутинного кліща, то хоча б змиє з листя пил і полегшить газообмін, що теж необхідно. У разі сильного зараження використовуйте побутові інсектициди, що продаються в спеціалізованих магазинах. Перед використанням уважно прочитайте інструкцію на упаковці. Можливо, найбільш простим рішенням цієї проблеми стане своєчасна обрізка уражених хворобою листя і пагонів.

Переглядів: (7073)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Догляд за кімнатними рослинами

Більшість рослин з задерев'янілими пагонами (стеблами) влітку потребують свіжого повітря. Тому їх можна виносити на балкон або в сад. Це поліпшить якість цвітіння рослин. Рослини ставлять на безвітряні ділянки, а в кінці літа заносять назад у будинок.

Забезпечити рослинам Читати повністю

Bouvardia / Бувардія

Час цвітіння: липень-листопад
Сімейство: маренові (Rubiaceae)
Батьківщина: субтропіки Америки

Цвіте запашними квітками з середини літа до ранньої зими. Трубчасті квітки зібрані в щитковидні суцвіття на кінцях с Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів