Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Павутинний кліщ

На верхній стороні листя з'являються жовтувато-білі плями, на нижній - білі павутинки, яйця, личинки і дорослі павутинні кліщі. Через незначний проміжок часу після зараження листя жовтіють, сохнуть і опадають. Павутинний кліщ - невелике членистоноге розміром всього 1-2 мм, дуже активне і здатне досить швидко погубити навіть дорослу сильну рослину. Особливо небезпечне сухе і забруднене повітря, в такій атмосфері павутинний кліщ розмножується дуже швидко.

Способи боротьби з шкідником

Перед використанням спеціальних хімічних і біологічних засобів боротьби з павутинним кліщем можна спробувати позбутися шкідника, що називається, за допомогою підручних засобів. Регулярно влаштовуйте купання під душем з водою кімнатної температури. Якщо це не допоможе вилікувати рослину від павутинного кліща, то хоча б змиє з листя пил і полегшить газообмін, що теж необхідно. У разі сильного зараження використовуйте побутові інсектициди, що продаються в спеціалізованих магазинах. Перед використанням уважно прочитайте інструкцію на упаковці. Можливо, найбільш простим рішенням цієї проблеми стане своєчасна обрізка уражених хворобою листя і пагонів.

Переглядів: (7187)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Щитівки

На нижній і верхній сторонах листових пластинок, на черешках листя, на стеблах рослини можуть оселитися щитівки, надзвичайно стійкі шкідники рослин. Щитівки здатні висмоктувати сік навіть з здерев'янілих частин рослини. Листя при сильному ураженні жовтіють, покриваються липкими виділеннями Читати повністю

Crinum / Крінум

Час цвітіння: в залежності від виду з березня по жовтень
Сімейство: амарилісові (Amaryllidaceae)
Батьківщина: тропічні та субтропічні зони Африки, Америки, Азії й Австралії

У крінума в Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів