Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Мокриці

Великі (до сантиметра завдовжки) комахи. Харчуються коріннями, підземними пагонами, свіжою неперегнившою органікою і м'якими тканинами рослин, які знаходяться близько до поверхні грунту. Полюбляють тепло і темряву. Зі своїх укриттів виходять найчастіше ночами. В силу своїх розміру і скритного способу життя можуть наносити досить відчутну шкоду. Найбільш поширені: підвальні (світло-коричневі) та стінові (світло-сірі) мокриці.

Зовнішні ознаки ураження

Виїдання у вигляді отворів або ямок на м'яких соковитих частинах рослин, схожі на ті, що залишають після себе слимаки (природно без слизових виділень, завдяки чому можна і визначити шкідника).

Профілактичні заходи

Регулярно видаляти рослинні залишки. Щоб не допускати проникнення мокриць в горщики на вулиці ставити рослини лише на піддони або, ще надійніше, покласти спочатку цеглу, а на нього поставити горщик з піддоном.

Переглядів: (4029)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Abutilon / Абутилон

Час цвітіння: квітень-вересень
Сімейство: мальвові (Malvaceae)
Батьківщина: тропіки, субтропіки

Абутилон, або кімнатний клен, невибаглива рослина і дуже простий у догляді. У зимовому саду рослина цвіте круглий Читати повністю

Agapanthus / Агапантус

Час цвітіння: липень-серпень
Сімейство: цибулеві (Аlliасеае)
Батьківщина: Південна Африка

Агапантус вважається одним з найкрасивіших рослин, культивованих у великих горщиках і діжках. У липні на довгих квітконо Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів