Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Мокриці

Великі (до сантиметра завдовжки) комахи. Харчуються коріннями, підземними пагонами, свіжою неперегнившою органікою і м'якими тканинами рослин, які знаходяться близько до поверхні грунту. Полюбляють тепло і темряву. Зі своїх укриттів виходять найчастіше ночами. В силу своїх розміру і скритного способу життя можуть наносити досить відчутну шкоду. Найбільш поширені: підвальні (світло-коричневі) та стінові (світло-сірі) мокриці.

Зовнішні ознаки ураження

Виїдання у вигляді отворів або ямок на м'яких соковитих частинах рослин, схожі на ті, що залишають після себе слимаки (природно без слизових виділень, завдяки чому можна і визначити шкідника).

Профілактичні заходи

Регулярно видаляти рослинні залишки. Щоб не допускати проникнення мокриць в горщики на вулиці ставити рослини лише на піддони або, ще надійніше, покласти спочатку цеглу, а на нього поставити горщик з піддоном.

Переглядів: (3899)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Philodendron / Філодендрон

Сімейство: ароїдні (Araceae)
Батьківщина: Центральна і Південна Америки

Навряд чи знайдеться ще якась рослина, що має стільки різновидів. Різноманітні форми і забарвлення листя філодендрона роблять його одним із самих улюблених рослин. Читати повністю

Catharanthus / Катарантус

Час цвітіння: з травня до вересня рожевим, білим або бузковим кольором
Сімейство: кутрові (Apocynaceae)
Батьківщина: вологі тропічні ліси, переважно о. Мадагаскар

Якщо ви хочете побачити цю рослину, вам ймовірн Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів