Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Мокриці

Великі (до сантиметра завдовжки) комахи. Харчуються коріннями, підземними пагонами, свіжою неперегнившою органікою і м'якими тканинами рослин, які знаходяться близько до поверхні грунту. Полюбляють тепло і темряву. Зі своїх укриттів виходять найчастіше ночами. В силу своїх розміру і скритного способу життя можуть наносити досить відчутну шкоду. Найбільш поширені: підвальні (світло-коричневі) та стінові (світло-сірі) мокриці.

Зовнішні ознаки ураження

Виїдання у вигляді отворів або ямок на м'яких соковитих частинах рослин, схожі на ті, що залишають після себе слимаки (природно без слизових виділень, завдяки чому можна і визначити шкідника).

Профілактичні заходи

Регулярно видаляти рослинні залишки. Щоб не допускати проникнення мокриць в горщики на вулиці ставити рослини лише на піддони або, ще надійніше, покласти спочатку цеглу, а на нього поставити горщик з піддоном.

Переглядів: (3956)   Коментарів: (0)

Також рекомендуємо прочитати:

Clivia / Клівія

Час цвітіння: лютий-червень
Сімейство: амарилісові (Amaryllidaceae)
Батьківщина: Південна Африка

Стара улюблениця, яка буде цвісти з року в рік, якщо її правильно поливати і не залишати на зиму в теплій кімнаті Читати повністю

Bertolonia / Бертолонія

Сімейство: меластомові (Melastomataceae)
Батьківщина: Бразилія

Рідкісна рослина, але її варто пошукати, якщо у вас є тераріум. Бертолонія у вітальні не буде добре себе почувати, тому що потребує високої, як на батьківщині - в джунглях, Читати повністю

Добавити коментар

Популярні публікації


Карта відвідувачів