Навігація


Помилка в тексті?
Система Orphus

Архів

Потяг людини до прекрасного проявляється в її бажанні прикрасити свій будинок квітами, а також в прагненні наблизити до себе хоча б шматочок живої природи. Тим більше що з ростом міст і промислових центрів природна рослинність настільки порушена і віддалена від міських жителів, що зв'язок людини з природою часто здійснюється в основному через кімнатні або садові рослини.

Рослини створюють таким чином ілюзію контакту з природою, позитивно впливають на центральну нервову систему людини, викликають приємні емоції, сприяють відпочинку, допомагають впоратися з поганим настроєм або стресовим станом.

Дуже важлива санітарно-гігієнічна функція рослин, адже вони поглинають пил, очищають повітря в приміщенні від вуглекислого газу, сприяють зволоженню повітря, знищують багато хвороботворних мікроорганізмів завдяки виділенню фітонцидів.

Даний сайт надасть вам інформацію пов’язану з кімнатними рослинами. Ви зможете здобути для себе цікаву інформацію пов’язану з конкретною рослиною і загалом. Дізнатися які умови потрібно створити рослині, для її процвітання, забезпечити її захист від різних шкідників, адже рослини є невід'ємною частиною людського життя.

Популярні публікації


Карта відвідувачів